Hybrid Yazılım Elektronik A.Ş.

Hakkımızda

HYBRID Yazılım, fayda değer ilişkisi içerisinde, ticari ahlakı benimseyip kazandırarak kazanmayı hedefleyen, “Değer Odaklı Projeler” ilkesini benimseyen bir yazılım şirketidir.

Hybrid Yazılım Hakkında

Proje bazlı yazılımlara odaklanmış bağımsız bir yazılım şirketidir. Yazılım Şirketimiz, 1998 yılından beri ticaret dünyasında önemli bir yere sahip orta ve küçük ölçekli yüzlerce işletmenin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu ihtiyaçlara özel çözümler üretmiş ve yazılım danışmanlığı yapmıştır. 2015 yılı itibariyle HYBRID Yazılım olarak faaliyetlerine devam etmeye başlamıştır.

HYBRID Yazılım, fayda değer ilişkisi içerisinde, ticari ahlakı benimseyip kazandırarak kazanmayı hedefleyen, “Değer Odaklı Projeler” ilkesini benimseyen bir yazılım şirketidir. Ürünlerimizin AR-GE ve üretim süreçleri titizlikle planlanmaktadır. İhtiyaç duyulan yazılım geliştirme teknolojileri sürekli güncellenmekte, bu sayede müşterilerimiz dünya standartlarında yazılım araçları ve görsel açıdan zengin formlarla çalışmaktadır.

Değerlerimiz

Müşterilerimizin kendilerini değerli hissedecekleri pozitif ve şeffaf bir ortamın oluşmasını sağlamak, sürekli gelişen teknolojiyi takip etmeyi temel değerimiz olarak benimsemekteyiz.

Misyon & Vizyonumuz

Başarının anahtarının planlı, verimli, disiplinli ve tutkulu çalışmak olduğuna inanırız.

Sosyal Sorumluluk

Hybrid Yazılım, kendi yapısını korumakla birlikte, toplumun genel çıkarlarını da geliştirecek ve koruyacak çalışmalar yürütmektedir.

İçinde yaşadığımız topluma dair çözümler üretilmesinde, dahil olduğumuz sektörün iyileştirilmesi ve geliştirmesinde, kaynak ve bilgilerin paylaşılması gibi konularda etkin faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

Neler Yapıyoruz

İşletmelre Özel Çözümler
Özel Yazılımlar
Entegrasyon Çözümleri
Proje Danışmanlığı
Web Tasarım

 

Kullandığımız Yazılım Teknolojileri