Hybrid Yazılım Elektronik A.Ş.

Kurumsal Web Tasarımı

Web tasarımın öneminin farkındayız. Kurumsal kimliğinize uygun, modern ve gelişmiş bir WEB tasarımınız için, Biz her şeyi planladık! Siz Rahatınıza Bakın...

Kurumsal WEB Tasarım

İşletmelerin Web tasarımı özenle üstünde durduğu hizmetlerin başında gelmektedir. Güncel teknolojilerle yayın hayatında yerini alması gereken kurumsal web siteniz, işletmenizin kimliğini güçlü ifadeyle yansıtabilmesi durumunda kurumsal kimliğinize yüksek katkı sağlayacaktır.

Kurumsal web sitesi sahibi olmak amacıyla talep ettiğiniz çalışmanın, beklentilerinize yanıt verebilmesinde tercih ettiğiniz uygulayıcı web tasarım ajansının işinin ehli olması şarttır. Hybrid Yazılım olarak, işletmenizin kurumsal kimliğini düşündüğünüz derecede sizleri düşünmeye gayret ederek kurumunuza çeşitli seçenekler sunar. Tüm tasarım ve uygulama süreçlerinde bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Profesyonel Web Tasarımı

Profesyonel web tasarımı, dijital ortamda hak ettiği yeri almak isteyen kişi ve kurumların tercihi olup uzmanlarca yapılan çalışmalardır. İşletmeleri çevrimiçi olarak hem güvenilir hem de benzersiz gösterir. Web sitelerinin öneminin her geçen gün arttığı günümüzde başarılı ve hedefle odaklanmış bir web sitesi için içerik ve tasarım olarak sektöre uygunluk önemlidir. Böylece site sadece ulusal değil uluslararası müşterilere de eşit uzaklıkta olacağından hedef müşteri kitlesi günden güne büyüyecektir. 7/24 açık bir web sitesi, özellikle bir e-ticaret sitesi ise günün her saatinde satış yapması demektir. Satış ve pazarlama gelirinin artması, reklam ve kampanya giderlerinin düşmesi profesyonel bir web tasarımı ile mümkündür. 

 

Web Tasarımda Nelere Dikkat Edilmeli?

Her çalışmada olduğu gibi web tasarımda da hedef önemlidir. Web sitesinin amacına hizmet eden bir tasarımda olması, şirketi müşteriye en doğru ve en hızlı şekilde yönlendirmesi, kullanıcı dostu olması ve arama motorlarına uygun formatta kodlanması gerekir.

Sitenin görsel yönünü belirleyen web tasarımının web sitesinin çok fazla ziyaretçi çekeceği ve ziyaretçilerin sitede uzun süre zaman geçireceği şekilde yapılması, web sitesinin arama motorlarında ilk sıralarda olmasını sağlayacaktır. Müşteri odaklı yapılan bir web tasarım çalışması; müşterinin ihtiyaçlarına cevap veren, dinamik, yönetilebilir, işlevsel, seo uyumlu, kurumsal kimliği doğru yansıtan ve ziyaretçilere güven veren formattadır. Ulusal ve uluslararası düzeyde ürün ve hizmet tanıtımının yapılmasında son derece önemli olup potansiyel müşterilere kolay ulaşmayı sağlar.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motoru optimizasyonu (seo) web sitesi tasarlanırken başlar ve de site açık olduğu sürece devam eder.Arama Motorları için optimizasyon yapıldıktan sonra siteniz üst sayfalarda çıkmaya başlayacaktır. Böylelikle yapılan arama motoru optimizasyonu ile google , yahoo , bing, yandex gibi büyük arama motorlarında sıralamalarda üst sırada çıkmaya başlayacaksınız.

  • Siteniz yerli ve yabancı önemli arama motorlarına kayıt edilecek.
  • Siteniz page-rank i (sayfa önem derecesi)yüksek olan sitelere kayıt yapılacak
  • Dışarıdan daha fazla link alarak ve daha fazla site içi linklemesi yaparak link popüleritenizi artıracağız.
  • Siteniz için en gereken uygun meta tag düzenlemesi yapılacak.
  • Ana sayfanızdaki metnin ilk 3-5 satırı arama motorları için çok önemli olduğundan ona göre sayfa düzeni yapılacak.
  • Sayfa isimlerinizde gerekiyorsa anahtar kelimeleriniz kullanılacak.
  • Sayfa içinde kullandığınız resimlerin isimlerinde ve alt taglerinde anahtar kelimelerinize yer verilecek.
  • Gerek duyulursa sayfa içindeki linklerinizde düzenlemeler yapılacak.


 

İnternet sitesi performansınızı, rakiplerinizi, hizmet veya ürün grubunuzu inceleyerek, bulunduğunuz noktadan ulaşmanız gereken noktaya sizi hızlı bir şekilde ulaştırmak için elimizden gelen çabayı göstereceğimizden emin olabilirsiniz. 

web tasarım turgutlu web tasarım izmir web tasarım manisa web tasarım web tasarım ajansı web tasarım firması web tasarım şirketleri web tasarım örnekleri web tasarım fiyatları web tasarım nedir web tasarım nasıl yapılır

Kullandığımız Web Tasarım Teknolojileri

MSSQL Server
JavaScript / JQuery
PhotoShop
HTML, CSS, Bootstrap
Visual Studio, C#