Hybrid Yazılım Elektronik A.Ş.

Online İngilizce Dil Eğitim Sistemi Tamamlandı

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Online İngilizce Dil Eğitim Sistemi Tamamlandı

Hazırladığımız bu İngilizce eğitim programı ile seviyenize uygun gramer ve kelime bilginizi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma yetileriniz ile eşzamanlı bir biçimde geliştirmeyi hedeflemektedir. Ayrıca Kursiyerlere dil öğrenme süreci konusunda bilgilendirmekte ve öğrenme stratejileri geliştirme konusunda rehberlik etmektedir.

Daha önce bir kaç kez farklı yöntemler ile İngilizce öğrenmeyi denediniz ve olmadı ise, sorun sizde değildi. Şimdi 56 saatlik bu kurs ile SIFIRDAN başlayarak, ileri seviye İngilizce öğrenebilirsiniz. Öğrenmeniz gereken her şey işte burada. Peki herhangi bir kursa gitmekten ise, neden bu eğitim seti?

Öncelikle zaman kazanacaksınız. 56 saatten fazla video kurs demek, 1 saatlik fiziksel kurs alsanız bu sadece 45 dk süre ile bir eğitim oluyor. Üstelik bu kalan 45 dk sürenin sadece 20 dk olan kısmı size özel konu anlatımı. Geri kalan süre ise, başkalarının soruları, sizin not almanız ve tahtayı okumanız ile geçen süre. Burada ise İngilizce'yi eğitim sistemi üzerinden dilediğiniz videoda, dilediğiniz kadar ileri geri alarak, tekrar ederek öğrenebilirsiniz. 

Detaylı Bilgi ve Satış İçin www.cawdreyacademy.com internet adresini ziyaret edebilir veya +90 232 2316457 numaralı telefonu arayabilirsiniz.