Hybrid Yazılım Elektronik A.Ş.

Özel Yazılım Hizmetleri

Hybrid Yazılım, özel yazılım geliştirme hizmeti sağladığı firmalara; esnek, yenilikçi, güvenilir, güvenli, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Özel Yazılım Çözümleri Mobil, Web, Masaüstü

Hybrid Yazılım, farklı teknolojilerde uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla, firmaların her türlü yazılım ihtiyaçlarını giderecek web tabanlı, masaüstü ve mobil özel uygulama çözümleri sunmaktadır.

Hybrid Yazılım, yazılım geliştirme hizmetini, dünya standartlarında uygulama yaşam çevrimi modellerine uygun olarak ve teknolojik yenilikleri takip ederek gerçekleştirmektedir.
 
 
Hybrid Yazılım, özel yazılım geliştirme hizmeti sağladığı firmalara; esnek, yenilikçi, güvenilir, güvenli, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Proje geliştirme sürecini, müşterilerin ihtiyaçlarının belirlenmesi ile başlayan ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda güncellenmesi ile devam eden sürekli bir hizmet olarak tanımlamaktadır. Süreç; Planlama, Analiz, Tasarım, Test, Kurulum ve Bakım adımlarının sırası ile işleyişini kapsamaktadır.
 
Standart veriler göz önünde bulundurularak geliştirilen paket yazılımlar, işletmelerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamadığından, işletmeler özel yazılım çözümlerini tercih etmeye başlamışlardır.

Özel yazılım çözümleri, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirildiği ve güncellenebildiği için maddi ve zaman tasarrufu sağlamakta, verimliliği arttırmakta, proje risklerini en alt seviye indirmekte ve maliyet muhasebesinin çok daha rahat bir şekilde yapılabilmesine imkan tanımaktadır.
NEDEN ÖZEL YAZILIMA İHTİYAÇ VARDIR?
  •  Paket yazılımlar, işletmelerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamadığından,
  •  Rakiplerinizin önüne geçmek, hedeflerinize ulaşmak için,
  •  Farklı olmak, fark yaratmak, kaliteli hizmet vermek için,
  •  Yüksek performanslı, kolay kullanımı olan, güvenli, sorunsuz çalışan bir sistem için

özel bir yazılıma alt yapısına ihtiyacınız vardır.
 
NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

  • Deneyimli Ekip : Hybrid Yazılım 1995 yılından bu yana sektörde yazılım geliştirmektedir. Deneyimli ve uzman kadrosu ile sizler için en doğru çözümü en hızlı şekilde sağlar.
  • Hızlı Başlangıç: Hybrid Yazılım, deneyimli ve uzman kadrosu ile projenizi en doğru şekilde analiz ederek, yazılım projenizi geliştirmeye en hızlı şekilde başlar.
  • En Son Teknoloji: Hybrid Yazılım, geliştirdiği tüm özel yazılımlarda en son teknolojiyi ve en iyi altyapıyı kullanır.
  • Hybrid Yazılım bünyesinde barındırdığı deneyimli ve uzman yazılımcı ve proje yöneticisi kadroları ile özel yazılımda sadece taleplerinizin yazılıma dökülmesini değil, aynı zamanda taleplerinizin ve beklentilerinizin sektörel olarak daha uzun soluklu ve kullanıcı dostu bir şekilde tamamlanması için her daim projenin takipçisi ve yöneticisi olarak sürecin içerisinde kalmaktadır.

Özel yazılım süreçlerinde;

“Ölçemediğiniz bilgiyi, yönetemezsiniz!”

hedefi ile her proje de aynı heyecan ve hevesle süreçleri yönetir.

Sizde değerli referanslarımız arasında yerinizi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.