Hybrid Yazılım Elektronik A.Ş.

Siber Güvenlik Hizmetleri

Siber tehditlere karşı %100 yerli çözüm!

Berqnet Firewall’un Benzersiz Özellikleri


5651 SAYILI YASAYA UYGUN YASAL LOGLAMA

İşletmenizdeki internet kayıtları yasanın istediği şekilde zaman damgalı olarak kolayca kayıt altına alınır.

ÜCRETSİZ TEKNİK DESTEK

Berqnet Firewall, tüm iş ortaklarına ücretsiz teknik destek hizmeti sunar. Bu hizmetten haftanın 6 günü 08.00-18.00 saatleri arasında sınırsız bir şekilde faydalanılabilir.

KOLAY KURULUM VE KOLAY YÖNETİM

Dünyanın en kolay kurulabilen ve yönetilebilen firewall'u olan Berqnet'le ileri seviye uzmanlığınız olmasa bile işletmenizin siber güvenliği en kolay şekilde sağlayabilirsiniz.

%100 YERLİ AR-GE

Berqnet Firewall, Logo Teknoloji ve Yatırım Holding çatısı altında, tamamen Türk mühendisleri ve yerli AR-GE ile geliştirilmiş bir ileri teknoloji siber güvenlik ürünüdür.

SÜRÜKLE BIRAK

Bir firewall cihazını yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! İhtiyacınız olan kuralları, kural menülerinden sürükleyip bırakarak saniyeler içinde dilediğiniz ayarı yapabilirsiniz.

HOTSPOT - Ortak Ağdan İnternet Paylaşımı

Berqnet sayesinde misafirleriniz için güvenli kablosuz internet ağı paylaşımı yapabilir ve tüm kullanımları yasal kayıtlar çerçevesinde tutabilirsiniz.

IPS/IDS - Siber Koruma

Bize bir şey olmaz demeyin! Günümüzde siber saldırıların en yoğun adresi artık KOBİ'ler. Berqnet'le işletmenizin siber güvenliğini dakikalar içinde sağlayabilirsiniz.

MOBİL RAPORLAMA UYGULAMASI

Dünyada bir ilk! Sadece Berqnet'e özel olan mobil raporlama uygulamasıyla, firewall cihazınızla ilgili en temel bilgilere saniyeler içinde ulaşabilir ve takip edeb