Hybrid Yazılım Elektronik A.Ş.

SQL Danışmanlığı

Veri tabanlarının efektif olarak kullanılabilmesi ve bunun sürdürülebilmesi performans ile doğru orantılıdır.

Muhasebe Sisteminiz ile Entegrasyon

Hybrid Yazılım olarak, sunmuş olduğu teknik danışmanlık hizmetleri ile kurumunuzun bilişim ve teknoloji alanında ihtiyaç duyduğu tecrübeyi, bilgiyi ve gerekli yönlendirmeyi uygun standartlar ile etkili bir şekilde sunmaktadır. 
 
MSSQL Server Danışmanlığı
 
 
Başta Microsoft olmak üzere, sektörde dünya lideri teknoloji üreticilerinin çözümlerinin ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurumunuza uyarlanması, iş ihtiyaçlarınız için gerekli olan doğru teknoloji çözümünün oluşturulması gibi birçok alanda danışmanlık hizmeti sağlanabilmektedir.
 
Geliştirmekte olduğunuz projelerinizde kurumunuza özgü ihtiyaçlar doğrultusunda projenin doğru ve etkin bir şekilde uyarlanabilmesi için gerek duyduğunuz analiz, geliştirme, test ve dökümantasyon gibi farklı süreçlerdeki ihtiyaçlarınız etkili bir şekilde karşılanabilmektedir.
 
Şirketinizin günümüz piyasa koşullarında rakipler ile etkin olarak rekabet edebilmesi ve onların bir adım önüne çıkması sürdürülebilirlik için oldukça önemlidir. Bu noktada doğru ve etkili kararlar alabilmek için karar destek sistemlerinin ve raporlamanın önemi artmaktadır. Hybrid Yazılım olarak, şirketinize özgü uçtan uca iş zekası çözümlerimiz ile verilerinizi etkin olarak kullanabilmenizi, yönetici seviyesinde raporların ve karar destek sistemlerinin oluşturulması çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Böylece anlık ve istenilen periyotta erişilen bilgi sayesinde yöneticilerin doğru kararlara hızlı erişmesine olanak tanınır.
 
muhasebe yazılımları entegrasyon ve raporlama 
 
Şirketinizin muhasebe sistemiyle entegre size özel raporlar ile, mevcut sisteminizin işleyişine ek çözümlere Hybrid Yazılım SQL çözümleriyle ulaşabilirsiniz.

sql server performans analizi sql server performans iyileştirme sql projeler sql server nedir